אינסטלטור במעלה אדומים

הבחנתם בנזילה בבית שלכם במעלה אדומים? המים לא יורדים באסלה כמו שצריך? או שלפתע צץ עובש לא מוסבר על הקירות?

כל אלה יכולים לקרות בעקבות נזילה בצנרת הפנימית שיש צורך לאתר אותה. הפיתרון לכך הוא פנייה לאינסטלטור מקצועי באיזור שלכם שיוכל לתת לכם את המענה!

אז מתי כדאי לקרוא לאינסטלטור ואיך הוא יוכל לעזור לכם?
אינסטלטור בירושלים

באיזה מצבים מומלץ לקרוא לאינסטלטור במעלה אדומים?

גרים במעלה אדומים ונתקלתם בבעיית אינסטלציה?
קיימים מספר מקרים בהם מומלץ לקרוא בהקדם לאיש מקצוע בתחום האינסטלציה. קודם כל, אם יש לכם נזילה גלויה מהברז או שהתפוצצה לכם הצנרת- זה כמובן הרמז הכי מובהק לכך שאינסטלטור חייב לבוא לבקר. אך יש נזילות סמויות שהן מורכבות יותר, וניתן לאתר אותן רק באמצעות רמזים. לדוגמא, אם יש קפיצה מפתיעה בחשבון המים החודשי שלכם או אם אתם מאתרים לפתע רטיבות בתקרה או על הקיר- אלו יכולים להיות "סימפטומים" של נזילה סמויה.

חשוב לקרוא לאינסטלטור שיוכל לאתר את הנזילה ולטפל בה, כדי למנוע בעיות נוספות בהמשך. אם אתם גרים באיזור מעלה אדומים, הכתובת היא אליהו אינסטלציה.
 

איך אינסטלטור מאתר נזילות?

קיימות מספר שיטות לאיתור נזילות שאינסטלטורים מקצועיים משתמשים בהן. הדרך הפופולרית ביותר היא איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית. מדובר במכשיר מתקדם בעל היכולת לבצע הבחנה בין טמפרטורות שונות בחלל. בעקבות כך נוצרת מפה תרמוגרפית בה ניתן להבחין באיזורים בהם יש תקלה.

אולי לכם זה לא יהיה ברור, אבל איש מקצוע יוכל לפענח את התמונה בצורה המיטבית.
מעבר למצלמה תרמית, קיימות שיטות נוספות כמו איתור נזילות באמצעות בלון לחץ, מכשירים אקוסטיים, מכשירי איתור באמצעות גז ועוד.

האינסטלטור יידע לבחור בשיטה שנכונה ביותר לכם ולבית שלכם.
Coi בניית אתרים
דף הבית